O nás

Mgr. Richard Bednář byl do funkce soudního exekutora jmenován v první vlně jmenování ministrem spravedlnosti v roce 2001. Pověřen byl exekutorským úřadem v obvodu Obvodního soudu pro Prahu 10. Před jmenováním do funkce soudního exekutora se Mgr. Richard Bednář dlouhá léta věnoval korporátnímu právu a advokátní praxi.

Mgr. Richard Bednář byl od roku 2008 do roku 2022 členem Kontrolní komise Exekutorské komory České republiky.

Naše služby nabízíme jak věřitelům s jednotlivými pohledávkami či jejich právním zástupcům, tak korporátní klientele. V obou případech zachováváme ke klientům osobní přístup se snahou o prospěšnou spolupráci vedoucí k úspěšnému vymožení pohledávek. Na druhou stranu svým klientům neslibujeme nemožné, neboť věříme, že vzájemný vztah soudního exekutora, jeho zaměstnanců a věřitele by měl být založen na vzájemné důvěře a úctě.

Vymáhání pohledávek provádíme v rámci zákonné úpravy a s ohledem na efektivitu a vymahatelnost. Služby Exekutorského úřadu Praha 10 jsou poskytovány pracovníky, kteří rozumějí svojí práci a nadále si prohlubují svoje znalosti, ctí zásady týmové práce a mají k dispozici moderní software.

Pokud máte zájem o spolupráci s námi, neváhejte nás kontaktovat a sjednejte si osobní schůzku s některým ze zaměstnanců Exekutorského úřadu Praha 10.